Sonitek olarak Google ve Facebook gibi birçok global firmanın veri merkezlerinde su sızıntılarının tespiti için kullanılan kullanılan avrupanın lider sıvı kaçak algılama markası olan TTK‘nın Türkiye satış, kurulum ve bakım hizmetini yapmaktayız.

Fransa Merkezli firma ürünlerine sektör standartlarının üzerinde olacak şekilde 10 yıl garanti vermektedir.

TTK Sızıntı algılama Sistemleri  Su ,Asit ve Yakıt Kaçakları ile tespit edebilmektedir.

TTK 30 yılı aşkın süredir, mülkleri su sızıntılarından korumak için en son, en yenilikçi teknolojiyi ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

 

 

 

Dijital kaçak tespit sistemleri (FG-NET ve FG-SYS), bir dizi adreslenebilir algılama kablosu ve bir dijital üniteden oluşur.

Kablolar üzerinde bulunan mikroişlemciler vasıtasıyla tüm sistem birbiriyle dijital olarak konuşur ,hata analizi ve su sızıntı analizi direk kablo üzerinden yapılarak ana kontrol paneline gönderilir, Böylelikle Analog sistemlerdeki yanlış alarm riskleri minimize edilir.

Sistem tak-çalıştır mantığıyla çalışmaktadır. Sisteme eklenen kablo tipi ve diğer tip sensörleri otomatik olarak algılamakta ve sisteme eklemektedir.

Olası sızıntı algılama durumunda sistem olası sızıntının yerini 1 metre hassasiyetle belirlemektedir.Uyarılar sesli ve görsel alarmlarla panel üzerinden ,sensörler üzerinden led ışıkları vasıtasıyla görülebilmektedir ayrıca Mail atabilme ,herhangi bir kuru kontağı tetikleme bir senaryo çalıştırma ,Otomasyon sistemlerine entegrasyon gibi seçenekleri üzerinde bulundurmaktadır.

 

15 ,7 ve 3 metre sızıntı algılama kablosu ve nokta tipi sızıntı alıgılama sensörleri  seçenekleri vardır.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.